Zaplaťte kartou pětkrát měsíčně
a získejte odměnu až 600 Kč

Chci získat odměnu za placení kartou

Zadejte prosím e-mail, pod kterým vás už známe.
Zadejte prosím e-mail, pod kterým vás už známe.

Váš e-mail zpracujeme pouze v souvislosti s touto obchodní akcí.

  • Odměna 100 Kč za každý měsíc.
  • Celkem až 600 Kč.
  • K ničemu se nezavazujete.

Výhody karty Creditas

Platební karta zdarma

Neomezené výběry v ČR i v zahraničí zdarma

Nejvýhodnější kurzy široko daleko

Nemáte ještě svoji kartu?
Získejte ji jednoduše:

Často kladené dotazy (FAQ)

Přihlásil jsem se. Kdy pro mě akce začíná? A kdy končí?

Akce pro vás začíná 1. den následujícího měsíce. Limit 5 plateb kartou se totiž počítá v rámci kalendářních měsíců, pokud bychom Vás do akce přihlásili okamžitě, byli byste znevýhodněni ztrátou dnů, které již uplynuly z aktuálního měsíce. Akce probíhá 6 po sobě jdoucích měsíců. Pokud se přihlásíte v posledních 4 dnech kalendářního měsíce, Váš program začne až ve druhém následujícím měsíci, tzn. pokud se například přihlásíte 29. července, tedy 3 dny před koncem kalendářního měsíce. Váš program se spustí až na počátku druhého následujícího měsíce, tj. 1. září.

Příklad: Přihlásím se 21. července. Akce pro mě začíná 1. srpna. Pokud v srpnu provedu 5 plateb kartou, dostanu za ně odměnu 100 Kč. Stejně tak mohu odměnu získat i v následujících měsících, pokud v každém zaplatím aspoň 5x kartou, a to až do ledna (včetně, to je celkem 6 měsíců). Pokud v některém měsíci nezaplatím kartou aspoň 5x, nedostanu za tento měsíc odměnu, ale akce běží dál a ve zbývajících měsících mohu odměnu získat.

Nemám běžný účet nebo kartu CREDITAS, můžu se zúčastnit?

Ano, stačí si je zdarma založit. Pokud jste naším klientem, doporučujeme založení ve vašem internetovém bankovnictví. Zabere vám to minutku. Pokud nejste klient, běžný účet získáte zde, případně na pobočce.

Běžný účet i platební kartu u nás máte zdarma.

Počítají se i platby on-line? Jakou částku musím zaplatit?

Ano, pokud při platbě zadáváte údaje ze svojí karty, bude se v rámci této akce počítat. Na částce nezáleží, důležité je, abyste platili kartou. Do akce 6×100 Kč se počítají i platby provedené prostřednictvím Google Pay – v něm totiž platíte svojí virtualizovanou kartou.

Co platby na konci měsíce, kam se počítají?

Platbu počítáme ke dni zaúčtování na váš účet. Datum fyzického provedení (kdy jste v obchodě byli) totiž nemusíme mít k dispozici. O rychlosti zaúčtování vaší platby rozhoduje nastavení platebního systému na straně obchodníka, typ terminálu či banka, které terminál obchodníka patří. Na tyto okolnosti bohužel nemáme vůbec žádný vliv a platba může být zaúčtována stejný den, ale také až o několik dní později.

U plateb na konci měsíce se proto může stát, že budou zaúčtovány až v měsíci následujícím. Doporučujeme proto splnit limit 5 plateb již několik dní před koncem měsíce. Do kterého měsíce byla platba zaúčtována, si kdykoli můžete ověřit ve svém internetovém nebo mobilním bankovnictví.

Kdy dostanu odměnu?

Odměnu vám připíšeme na účet do konce následujícího měsíce.

Příklad: Do akce jsem se zaregistroval 14. července. Akce pro mě začíná 1. den následujícího měsíce – 1. srpna. Pokud v srpnu splním podmínku 5 plateb, dostanu odměnu nejpozději na konci září.

Nezapomeňte se přihlásit!
Čeká na vás 6 x 100 Kč odměny.

Chci získat odměnu za placení kartou

Zadejte prosím e-mail, pod kterým vás už známe.
Zadejte prosím e-mail, pod kterým vás už známe.

Váš e-mail zpracujeme pouze v souvislosti s touto obchodní akcí.