3. 1. 2017

Banka CREDITAS vstoupila na trh s řadou novinek

Rok 2017 je pro nás i pro naše klienty rokem významných změn. A jsou to rozhodně změny k lepšímu.

Jako vůbec první záložna na českém trhu jsme získali bankovní licenci. Od 1. ledna 2017 tak jsme Banka CREDITAS a.s. I díky tomu jsme mohli přinést řadu nových produktů s parametry, které patří na celém trhu mezi nejlepší.

Naším mottem je „Chtějte víc od svých úspor“. Zásadním novým produktem je proto spořicí účet s celkovým úrokem 1,1 % p.a., bez pásmového úročení či omezení výše vkladu. V nabídce jsou také termínované vklady s dobou uložení až 10 let, pevnou úrokovou sazbou až 2,5 % p.a. a možností pětinu vkladu bez sankce vybrat.

Protože pro vás chceme být hlavní bankou, výrazně jsme vylepšili běžný účet, u kterého jsou ty nejběžnější úkony a služby zdarma. Bezplatné je například vedení účtu, korunový platební styk, platební karty MasterCard Standard a MasterCard Virtual či pět výběrů z jakéhokoli bankomatu v ČR. Již tradičně chceme být také nejlepší volbou pro cizoměnové operace, proto nabízíme bezkonkurenční kurzy a poplatky za konverzi měn i platební styk.

Spustili jsme také nové webové stránky a internetové bankovnictví, které je moderní, přehledné, funkční a bezpečné. V něm najdete vše potřebné od plateb přes přehledy a nastavení transakčních, spořicích i úvěrových produktů. Novinkou je mobilní bankovnictví, k dispozici ke stažení pro iOS a Android.

Pokud vás zajímá dění v ekonomice, bude se vám líbit FX Blog , který vedou naši experti na makroekonomiku a trhy Radim Synek a Roman Koděra.

Pro své klienty vydáváme také C-JOURNAL, časopis o dění nejen v Bance CREDITAS. Ten je vám k dispozici zdarma na všech našich pobočkách.

Poslední lednovou novinkou je reklamní kampaň s těžištěm v televizních spotech a na internetu. Až do dubna díky ní veřejnost seznámíme s nabídkou spořicího účtu.

Věříme, že se vám novinky budou líbit a budou dobře fungovat k vaší plné spokojenosti. Nadále pracujeme na nových produktech a službách, které vám Banka CREDITAS představí ještě během letošního roku.