15. 1. 2018

Zvyšujeme úroky na spořicích produktech

Od pondělí 15. ledna zvyšujeme úroky na spořicím účtu i na termínovaných vkladech. V případě spořicího účtu se jedná o zvýšení na 0,6 %, u termínovaných vkladů na 0,7 % – 1,1 %.

Všechny existující i nově založené spořicí účty jsou nyní úročeny základní sazbou 0,5 % p. a. a čtvrtletním bonusem 0,1 % p. a. Bonus přitom získáváte automaticky, pokud z vašeho spořicího účtu v předchozím čtvrtletí neodešla žádná platba.

U termínovaných vkladů nejvíce zvyšujeme úrok u jednoletého vkladu – z 0,3 % na 0,7 %. Dvouletý termínovaný vklad nově nabízí úrok 0,9 %, tříletý vklad 1,1 %. Nespornou výhodou je, že v případě nutné potřeby získat peníze můžete až 20 % vkladu vybrat předčasně bez jakékoli sankce. Vklady nabízíme v korunách i v eurech, minimální výše korunového termínovaného vkladu je 5 000 Kč.

Chceme klientům nabízet co nejvyšší zhodnocení jejich úspor, kromě zvýšení úroků proto zachováváme i bezpásmové úročení. Klienti u nás získají stejný úrok, ať mají na spořicím účtu sto tisíc nebo třeba milion korun,“ říká předseda představenstva a generální ředitel Banky CREDITAS Vladimír Hořejší.