5. 2. 2018

Milion pro Společně pro děti

Podpora charitativních projektů je samozřejmou součástí společenské odpovědnosti Banky CREDITAS. Letos jsme se stali hlavním partnerem obecně prospěšné společnosti Společně pro děti. Ta pomáhá dětem v rozvoji a podporuje rodiny, které se ocitly v tíživé životní situaci. Do konkrétní pomoci se pak v rámci dobrovolnických dnů zapojí i zaměstnanci banky.

Pro hezčí dětství a snadnější start do života zajišťujeme holkám a klukům konkrétní pohybové, umělecké a vzdělávací aktivity.“ Tak zní poslání Společně pro děti o.p.s. Společnost vznikla v Olomouci jako projekt skupiny přátel, kteří se rozhodli věnovat svůj volný čas a finance na podporu a rozvoj dětí v nouzi.

Banka CREDITAS se stala rovněž generální partnerem projektu Společně pro děti DO ŠKOL. Jeho cílem je dostat konkrétní pomoc ke konkrétním dětem na základních školách. Na projektu spolupracují přímo zaměstnanci školy, kteří jsou s žáky v každodenním kontaktu a dokáží nejlépe odhadnout, kterým dětem je třeba zajistit potřebný rozvoj. Tento projekt aktuálně běží na olomouckých školách, kde jsou dětem propláceny obědy, školní i mimoškolní aktivity, pracovní sešity a pomůcky.

Chcete se stát dobrovolníkem nebo přispět finanční částkou na rozvoj dětí?

Jak na to se dozvíte na www.spolecne-pro-deti.cz.