3. 4. 2018

Vše důležité se ihned dozvíte. Spustili jsme novou generaci notifikací

Klíčovou novinkou jsou push notifikace, které doručí aktuální informace přímo do vašeho mobilního bankovnictví.

Klíčovou novinkou jsou push notifikace, které doručí aktuální informace přímo do vašeho mobilního bankovnictví.

Notifikace vám v téměř reálném čase přinášejí informace o událostech souvisejících s vašimi účty. Oblíbená je například notifikace o změně zůstatku na účtu, případně o jeho poklesu pod předem stanovenou hranici. Můžete si předem určit, jaká minimální částka na účtu je hranicí pro omezení výdajů, a my vás pomocí notifikace obratem upozorníme, pokud k překročení stanoveného limitu dojde. Značnou oblibu získaly rovněž pravidelné denní, týdenní či měsíční notifikace sdělující výši zůstatku na účtu.

Co nového nyní v notifikacích najdete?

Push notifikace

Doručuje upozornění do aplikace mobilního bankovnictví ve vašem telefonu. Pokud jste dosud využívali SMS notifikace, ušetříte – push notifikace jsou zcela zdarma.

Notifikace o transakcích k autorizaci

Výhodná především pro firmy, v nichž zadává platby v elektronickém bankovnictví více zaměstnanců a vybraný pracovník tyto platby kontroluje a schvaluje. Nový typ notifikací po zadání platby obratem informuje osobu provádějící autorizace.

Tiché hodiny

Podle vlastního uvážení určíte interval, v němž bude zasílání všech upozornění pozastaveno. Notifikace, které měly být odeslány během tichých hodin, dostanete až po jejich uplynutí.

Všechny notifikace si můžete nastavit v internetovém bankovnictví, nebo se můžete zastavit na kterékoli z našich poboček. Rádi vám s nastavením notifikací pomůžeme.

Detailní informace naleznete na www.c-journal.cz.