18. 4. 2018

Nová přihlašovací stránka v IB a zakládání spořicího účtu online

S novou přihlašovací stránkou v internetovém bankovnictví vám nyní přinášíme přehled aktualit a zajímavostí z dění v Bance CREDITAS. Vše najdete přehledně na jednom místě.

Nová přihlašovací stránka do internetového bankovnictví

Chceme, aby se naši klienti na nejčastěji navštěvované stránce dozvěděli vše důležité. Proto jsme vylepšili vzhled i funkce přihlašovací stránky do internetového bankovnictví a nově tak získáte aktuální informace o odstávkách systémů, bankovní novinky a budete mít přehled také o posledních textech v elektronické verzi našeho časopisu C JOURNAL. Čekají tam na vás zajímavé články ze života Banky CREDITAS a finančnictví vůbec. Upravený obsah najdete rovněž na stránce zobrazované po odhlášení z internetového bankovnictví.

Plnohodnotné zakládání spořicího účtu online

Novinkou v nabídce online služeb je možnost založení spořicího účtu, který patří k nejvýhodnějším na trhu přímo z webové stránky banky. Online zakládání je určeno pro ty, kteří ještě nejsou našimi klienty a nemají v dosahu některou z našich poboček. Postup pro založení je jednoduchý a srozumitelný. Vyplnění online formuláře zabere jen pár minut. Váš nový spořicí účet může být aktivovaný již do druhého dne a využívání výhodného spoření tak může začít.

Máte návrh, co bychom měli do internetového bankovnictví doplnit nebo zlepšit? Napište nám, vaše návrhy rádi zohledníme při budoucích úpravách.