29. 5. 2018

Třikrát v novém – otevíráme další pobočky Banky CREDITAS

Tři nová místa přidáváme v těchto dnech na mapu našich poboček, protože chceme být svým klientům blíž. Poprvé budeme mít přímé zastoupení ve Frýdku-Místku, modernější pobočky na nových místech najdou klienti v Brně a Českých Budějovicích. Všechny nově otevírané pobočky nabízejí rozšířené služby včetně směnárny.

Právě dnes (29. května) otevíráme zbrusu novou pobočku ve Frýdku-Místku. Naši klienti za námi již nemusejí dojíždět do Ostravy, pobočku Banky CREDITAS nyní najdou nedaleko místeckého náměstí na adrese Ostravská 1556.

Ve čtvrtek 31. května otevřeme pobočku v Českých Budějovicích. Nově nás najdete na adrese Lannova třída 63. Pobočka nabídne lepší dopravní dostupnost díky blízkosti vlakového a autobusového nádraží, klienti přijíždějící automobilem najdou v okolí několik kapacitních parkovišť. Současná pobočka bude od středy 30. května uzavřena.

V pondělí 4. června uvítá první návštěvníky nová pobočka v Brně na náměstí Svobody 23. Také v tomto případě se jedná o přesun z již nevyhovujících starých prostor do nové moderní pobočky. O stávající zastoupení Banky CREDITAS v Pekařské ulici ale klienti nepřijdou. Pobočku totiž čeká kompletní rekonstrukce, po které bude znovu odpovídat vysokým nárokům, které Banka CREDITAS na svá zastoupení klade. Po dokončení úprav pobočku v Pekařské ulici znovu otevřeme a v Brně tak budou mít naši klienti na výběr ze dvou míst, kde jim budeme k dispozici.

Všechny nově otevírané pobočky pro vás nabízejí rozšířené služby včetně směnárny. Těšit se můžete na výbornou kávu a pohodlnou čekací zónu, která vám zpříjemní případné krátké čekání, než osobní bankéři obslouží předcházející klienty. Na všech pobočkách platí naše běžná provozní doba – pracovní dny od 9 do 12 a od 12:30 do 17 hodin. Těšíme se na vaši návštěvu.

Rozcestník kontaktů na všechny naše pobočky najdete zde.