29. 8. 2018

Zvyšujeme úroky - na Spořicím účtu získáte až 1,1 % ročně

Od 1. 9. 2018 výrazně zvyšujeme úroky na našem Spořicím účtu. Základní úroková sazba Spořicího účtu roste z 0,5 % na 0,8 % ročně. Pokud ale výše vkladu dosáhne 750 tisíc Kč, bude částka nad touto hranicí úročena výhodnější sazbou 1,1 % ročně. Čím více spoříte, tím větší úrok získáte.

Jste z jiných bank zvyklí, že spořicí účty mají horní hranici, nad kterou je úrok minimální? V Bance CREDITAS je to obráceně – vysoké vklady odměníme výhodnějším úrokem.

Důležitou podmínkou pro získání vyšší úrokové sazby je, aby vklad byl uložen na jediném Spořicím účtu. Vyšší úroky nelze získat sečtením vkladů uložených na několika účtech dohromady, i kdyby všechny patřily jednomu člověku. Pokud jste dosud využívali (např. v rámci rodiny) více Spořicích účtů, zkontrolujte si, zda vám sloučení peněz na jediný účet nepřinese vyšší úroky.

Současně rušíme podmínku, podle které jste měli nárok na úrokový bonus jen v případě, že jste v předcházejícím čtvrtletí z účtu nevybrali žádné peníze. Nově máte nárok na úrokovou sazbu bez ohledu na pohyby na účtu, případný výběr na vaše úroky nebude mít žádný vliv.

Jak budou vypořádány dosavadní úrokové bonusy? Pokud máte za červenec a srpen nárok na úrokový bonus podle dosud platných podmínek, bude vám připsán na účet ke dni 31. 8. 2018.

Více informací o nových úrokových sazbách vám sdělíme na naší infolince 800 888 009 (Po–Pá 8–20 hod.) nebo na kterékoli z našich poboček.