26. 4. 2019

Zlatý středník 2018 ocenil magazín C JOURNAL

V tradiční soutěži firemních tištěných a on-line médií uspěl náš magazín C JOURNAL, který získal ocenění pro nejlepší firemní magazín v sektoru financí a bankovnictví.

Zlatý středník již 17 let oceňuje česká firemní média a patří mezi nejvýznamnější tuzemské soutěže v oblasti public relations. Mezi účastníky nechybí největší české společnosti a PR agentury. Úspěch magazínu C JOURNAL je o to cennější, že jeho obsah až na výjimky vzniká výhradně v rámci Banky CREDITAS bez využití externích dodavatelů. Grafickou podobu a sazbu tištěného magazínu zajišťuje obsahová agentura Corporate Publishing.

Tištěný C JOURNAL vychází od počátku roku 2017 a je bezplatně distribuován na všech pobočkách Banky CREDITAS. Magazín nabízí čtenářům aktuality z oblasti bankovnictví a informuje o novinkách Banky CREDITAS a investiční skupiny UNICAPITAL. Magazín je určen především klientům a návštěvníkům banky, odborné informace jsou proto podávány tak, aby byly srozumitelné i čtenářům, kteří nemají odborné ekonomické vzdělání.

Souběžně s tištěným časopisem je široké veřejnosti k dispozici také web c-journal.cz. Ten ale není pouhou elektronickou kopií magazínu, ve stovkách článků najdou čtenáři také aktuální zprávy, novinky z bankovnictví a další informace, které se do 40 stran tištěného magazínu nedostaly.