18. 7. 2019

Zavádíme nový Spořicí účet + s úrokem 2 %

Od 22. července nabízíme nový Spořicí účet + s úročením 2 % ročně pro vklady až do 1,5 milionu korun. U vyšších vkladů je částka přesahující uvedený limit úročena 1,1 % p.a. Žádné další omezující podmínky Spořicí účet + nemá a jedná se tak o aktuálně nejvýhodnější nabídku na českém trhu. Účet si mohou založit noví i stávající klienti na kterékoli naší pobočce nebo on-line v internetovém bankovnictví či prostřednictvím aplikace Richee. Akční nabídka platí do 30. 9. 2019.

Naší dlouhodobou strategií je patřit k bankám s nejvýhodnějším zhodnocením klientských úspor a s tím souvisí i zavedení nového Spořicího účtu + s úročením 2 % ročně. Účet je bez podmínek a pro všechny, aktuálně je to tedy nejvýhodnější nabídka na trhu,“ říká Vladimír Hořejší, předseda představenstva Banky CREDITAS.

Vedle Spořicího účtu + nabízíme řadu dalších způsobů, jak zhodnotit úspory. Na pobočkách si naši klienti mohou založit spořicí vklad s tříměsíční výpovědní lhůtou a bezkonkurenčním úrokem 2,5 % ročně. Jako jedna z mála bank na českém trhu nabízíme výhodné úročení i na běžném účtu – účet Richee, který si lze založit ve stejnojmenné aplikaci, nabízí úrok 1,5 % pro zůstatek až do 300 tisíc korun, u vyšších vkladů je částka přesahující uvedený limit úročena 0,5 % ročně. Ještě vyšší zhodnocení úspor nabízejí termínované vklady s úrokem až 3,1 % ročně a investiční produkty.