3. 9. 2019

Nabízíme hypoteční produkty

Od září do naší nabídky přibyla nová skupina hypotečních produktů. Jejich hlavními výhodami je rychlé vyřízení žádosti, výhodné úrokové sazby začínající již na 2,57 % ročně a možnost volby pojištění podle preferencí klientů.

Těžiště zájmu našich retailových klientů je ve zhodnocování prostředků a v transakcích, kde jsme dosud i nejvíce inovovali. Nicméně chceme nabídku postupně rozšiřovat i do úvěrů, proto jsme nyní zavedli hypotéky a připravujeme další nové produkty,“ říká ředitelka retailového bankovnictví Banky CREDITAS Věra Pavlišová.

Hypotéky poskytujeme s pevnou úrokovou sazbou, kterou si lze zafixovat na 3, 5, 7 nebo 10 let. Výše úvěru může dosahovat až 80 % hodnoty zastavené nemovitosti s tím, že úvěr může být zajištěn i více nemovitostmi. Kromě hypotéky na vlastní bydlení je v nabídce i hypotéka na investici, kdy se zakoupená nemovitost využívá k pronájmu, a také tzv. americká hypotéka, což je neúčelový úvěr zajištěný nemovitostí.

Klient může hypoteční úvěr kdykoli splatit, případně vložit mimořádnou splátku, a to zcela zdarma, bez sankcí či poplatků. Úvěr je splácen z běžného účtu vedeného u naší banky, jehož vedení je rovněž zdarma.