2. 10. 2019

Snižujeme úroky na všech hypotékách

Od 1. října výrazně snižujeme úrokové sazby na všech hypotečních produktech. Úvěr na bydlení nyní můžete mít s úrokem od 2,09 % ročně. Všechny výhody našich hypoték zůstávají v platnosti, včetně možnosti předčasného splacení části nebo celého úvěru bez jakékoli sankce.

Naše hypotéky mají pevnou úrokovou sazbu, kterou lze zafixovat na 3, 5, 7 nebo 10 let. Vedle výhodných úroků potěší také velmi krátká doba vyřízení, individuální nastavení podmínek podle potřeb klientů a především možností uhradit mimořádnou splátku nebo splatit celý úvěr kdykoli a zdarma.

Snížením sazeb chceme naši nabídku hypoték ještě zatraktivnit. Současné nastavení patří mezi nejlepší nabídky na českém trhu,“ říká ředitelka retailového bankovnictví Věra Pavlišová.

Vedle klasické hypotéky nabízíme za stejných podmínek také refinancování. Třetí položkou mezi našimi hypotečními produkty je americká hypotéka, která může být výhodnou cestou k získání financí například pro nové vybavení domácnosti nebo nákup automobilu. Jde totiž o neúčelový úvěr, za který ručíte nemovitostí, ale na rozdíl od klasické hypotéky nám nemusíte říkat, k čemu peníze použijete.