30. 10. 2019

Spořte pohodlně s naším Pohodlným spořením

Úspora času a vyšší výnos z vašich úspor – to je Pohodlné spoření, čerstvá novinka v naší nabídce. Podle vámi stanovených limitů převádí Pohodlné spoření peníze mezi běžným a spořicím účtem tak, aby na běžném účtu byl vždy dostatečný zůstatek, ale současně se všechny nadlimitní finance výhodně zhodnocovaly na účtu spořicím.

Možná i vy patříte mezi klienty, kteří průběžně převádějí peníze mezi běžným a spořicím účtem tak, aby částka na běžném účtu dostačovala pro obvyklé výdaje, ale současně nebyla zbytečně vysoká. Příliš mnoho peněz na běžném účtu vás připravuje o zisk, který byste mohli získat z úroků na spořicím účtu. Příliš málo peněz na běžném účtu naopak znamená nedostatečnou rezervu pro nákupy nebo pravidelné platby. Průběžné sledování zůstatků a převody peněz ale znamenají ztráty vašeho času. A co je nejdůležitější – nesmíte na kontrolu účtů zapomínat. Nyní vám nabízíme jednoduché řešení: Pohodlné spoření bude účty hlídat za vás.

„Klienti se našich bankéřů stále častěji ptají, zda je možné nějakým způsobem automatizovat převody z běžného účtu na spořicí a opačně. Proto jsme do naší nabídky zavedli Pohodlné spoření,“ vysvětluje motivaci Banky CREDITAS ředitelka jejího retailového bankovnictví Věra Pavlišová.

Systém Pohodlného spoření je velmi jednoduchý: zvolíte si minimální, optimální a maximální limit zůstatku na běžném účtu. Pohodlné spoření pak převede peníze vždy, když zůstatek na běžném účtu klesne pod určené minimum nebo překročí maximum. Při převodu Pohodlné spoření ponechá na běžném účtu částku, která odpovídá hodnotě vámi zadaného optimálního zůstatku.

Podrobnější informace a návod, jak službu aktivovat, najdete v přiloženém dokumentu.