12. 12. 2019

Dosáhli jsme hranice 90 tisíc klientů

V minulých dnech jsme pokořili dvě výrazné mety: počet nových klientů v letošním roce přesáhl 40 tisíc, jejich celkový počet překročil hranici 90 tisíc.

Díky naší atraktivní nabídce zhodnocení úspor, která patří mezi nejvýhodnější na českém trhu, rosteme velmi dynamickým tempem. Z dvaceti tisíc klientů na počátku roku 2017 je nynějších více než devadesát tisíc, naše bilanční suma vzrostla téměř šestinásobně na bezmála 65 miliard korun (stav k 30. 9. 2019). S rostoucím počtem klientů roste i počet našich poboček – za poslední tři roky se ztrojnásobil na současných 35 míst doplněných třemi specializovanými centry korporátního financování.

Velmi úspěšnou letošní novinkou v naší nabídce jsou dětské produkty – Richee účet Junior a Spoření Richee Junior. Svými vlastnostmi, jako je vysoké úročení, výběry z bankomatů po celém světě zdarma či ovládání přes moderní platformu Richee, jsou oba účty na úplné špičce českého trhu.

Během necelých tří let od získání bankovní licence jsme si na českém bankovním trhu vytvořili pověst progresivní banky, která systematicky pracuje na technologických novinkách a dokáže své sliby rychle a spolehlivě změnit v reálnou praxi. Tedy přesně tak, jak zní naše heslo: Chtějte víc od své banky.