3. 3. 2020

Máme 100 000 klientů a spouštíme prémiové bankovnictví

Počet našich klientů překonal hranici 100 tisíc a za poslední tři roky se tak zpětinásobil. Čerstvou novinku máme i v našem portfoliu: od 3. března nabízíme prémiové bankovnictví.

Počet našich klientů překonal hranici 100 tisíc a za poslední tři roky se tak zpětinásobil. Čerstvou novinku máme i v našem portfoliu: od 3. března nabízíme prémiové bankovnictví.

Chceme nejmovitějším klientům poskytnout speciální služby na té nejvyšší úrovni a postarat se o všechny jejich potřeby. Věříme, že jim to naše prémiové bankovnictví zajistí a my dále rozšíříme svou klientelu,“ komentuje novinku ředitelka našeho retailového bankovnictví Věra Pavlišová.

Podobně jako u standardní nabídky i u prémiového bankovnictví nabízíme výhodné zhodnocení úspor a kapitálu, součástí jsou ale také investiční nástroje. Služby osobního bankéře budou mít klienti k dispozici podle svých preferencí nejen na naší pobočce, ale i kdekoliv mimo banku.

Prémiové bankovnictví je určeno klientům s investicemi a volnými úsporami u Banky CREDITAS v částce nad 3 000 000 Kč nebo získaným hypotečním úvěrem v hodnotě nad 8 000 000 Kč a pravidelným příjmem na účet 75 tisíc Kč měsíčně,“ vysvětluje podmínky Věra Pavlišová. K účtu mohou klienti získat jedinečnou debetní kartu z nejvyšší řady společnosti Mastercard, vybírat mohou mezi unikátní Mastercard Real Gold z pravého zlata a Mastercard World Elite Silver. Obě exkluzivní karty přinášejí prémiové služby, mezi jejichž hlavní výhody patří vstup do letištních salonků nebo služba Concierge, která zahrnuje individuální servis a pomoc se vším od nákupu letenek či květin přes doporučení dobré restaurace až po organizaci zábavních akcí. Samozřejmostí jsou cestovní pojištění a pojištění zneužití karty s vysokými limity.