8. 4. 2020

Nové bankovnictví CREDITAS Banking

Spustili jsme on-line bankovnictví nové generace. CREDITAS Banking je kombinací internetového a mobilního bankovnictví, se kterým budete spravovat své finance jednoduše odkudkoli. Intuitivní práce s účty a kompletní přehled příjmů a výdajů, fulltextové vyhledávání a připojení více než 20 českých a slovenských bank je jen zlomek toho, co v novém CREDITAS Banking najdete.

„Desktopová verze a mobilní aplikace tvoří propojený celek. Aplikace CREDITAS Banking Mobile stojí na původní platformě Richee a zachovává její výhody, jako je obsluha až 21 účtů u jiných bank, rozpočty a přehledy nebo automatická kategorizace transakcí. Nové internetové bankovnictví je postavené tak, aby uživatelům co nejvíce usnadnilo život. Třeba intuitivní vyhledávání a platby, možnost nastavit si snadno přehledy produktů a homepage s pomocí funkce drag and drop,“ popisuje novinky člen představenstva CREDITAS Kamil Rataj.

Kromě přehledné domovské stránky, kterou si přizpůsobíte podle vlastních potřeb, internetové bankovnictví CREDITAS Banking nabízí také možnost připojení účtů z 21 českých a slovenských bank. Všechny účty lze třídit do skupin (například rodinné finance, firemní finance apod.), přiřazovat jim vlastní štítky a jednoduše v nich filtrovat. Nechybí ani rozsáhlé přehledy plateb, nejrůznější statistiky nebo fulltextové vyhledávání. Nově lze naše produkty zakládat on-line přímo v bankovnictví.

K přihlášení do CREDITAS Banking můžete využít několik různých způsobů (například QR kód s ověřením v mobilní aplikaci), bankovnictví je přístupné ze stolního počítače i tabletu. K dispozici máte také jeho dokonale zabezpečenou mobilní verzi, jejímž základem je aplikace Richee. Nové mobilní bankovnictví tak zachovává původní funkcionality první české multibankovní aplikace, ke kterým přidává ještě širší obsluhu a podporu pro více našich produktů.

Nové i stávající internetové bankovnictví budou několik následujících měsíců fungovat souběžně, avšak s přechodem do CREDITAS Banking získáte nejmodernější bankovnictví, proto ho vyzkoušejte již dnes.