8. 4. 2020

Nové on-line bankovnictví CREDITAS Banking

Představujeme nové bankovnictví s názvem CREDITAS Banking, které má svou mobilní i desktopovou verzi. Bankovnictví vychází z aplikace Richee a zachovává všechny její funkce, k čemuž přidává ještě obsluhu a podporu pro širokou škálu produktů CREDITAS.

Na podzim roku 2018 jsme spustili mobilní aplikaci Richee, první multibankovní aplikaci na našem trhu. Možnost připojení účtů různých bank byla v té době novinka a Richee se v tomto ohledu stal českým průkopníkem a zároveň leaderem. S rostoucím zájmem o aplikaci rostl i seznam jejích funkcí, a tak se Richee postupně vyvinul ve všestrannou bankovní aplikaci, která se stala základem pro dnešní CREDITAS Banking.

CREDITAS Banking v sobě nyní propojuje aplikaci Richee a také mobilní i internetové bankovnictví CREDITAS do jednoho celku, plnohodnotného on-line bankovnictví Banky CREDITAS. Nejde tedy pouze o samostatnou mobilní aplikaci. CREDITAS Banking je komplexní systém nabízející uživatelům mnohem více než funkce, na které jsou zvyklí. Zároveň je možné ho ovládat jak z mobilního telefonu, tak i z tabletu nebo pomocí stolního počítače.

Hlavními benefity nového on-line bankovnictví CREDITAS jsou zejména přehledná a nastavitelná homepage s dlaždicemi dle klientových preferencí, možnost uživatelského třídění účtů do skupin (například rodinné finance, firemní finance apod.), jednoduché přihlašování pomocí QR kódu s ověřením v mobilní aplikaci, intuitivní vyhledávání a přehledy plateb, nápověda s chytrým adresářem, možnost přidat a ovládat účty u více než 20 českých a slovenských bank a také širší nabídka produktů, které lze založit on-line.

Internetová verze bankovnictví podporuje responzivní zobrazení, a je tedy vhodná pro použití na různých velikostech obrazovek počítačů, včetně tabletů. Díky propracovanému systému zadávání plateb nebo on-line zakládání bankovních produktů je CREDITAS Banking tím pravým nástrojem pro správu a obsluhu vašich financí. Zároveň nabízí široké spektrum nejrůznějších statistik a přehledů, proto je vhodný i pro kontrolu veškerých výdajů.