14. 5. 2020

Nový styl mobilní aplikace Richee

Multibankovní aplikaci Richee jsme spustili před více než rokem a půl. Od té doby jsme ji v mnoha směrech zdokonalili, aby si udržela pozici jedničky ve svém oboru. Nyní sjednocujeme vizuální i komunikační styl Richeeho se stylem Banky CREDITAS.

Svým prvním uživatelům Richee nabízel především připojení a správu účtů z různých bank v jediné aplikaci. Richee se brzy osvědčil jako všestranný správce financí a k postupně připojovaným bankám přidal mnoho užitečných funkcionalit. Připomeňme například tvorbu rozpočtů s nastavením limitů, vylepšený způsob zadávání plateb nebo bezkontaktní platby v čele s Apple Pay a Google Pay. Zájem klientů vzbudil i výhodně úročený Richee účet.

Nový vzhled i styl komunikace

Nyní Richee vstupuje do další fáze: přechodu z aplikace využívané především mladými lidmi a technologickými nadšenci do role univerzální služby určené všem klientům. Proto měníme jak Richeeho vizuální styl, který nyní bude odpovídat dalším našim produktům, tak tón jeho komunikace.

První novinka – změna barev v celém prostředí aplikace – přebarví Richeeho z jeho původní fialovo-zelené kombinace na elegantní světlemodré odstíny. Pokud si ale klienti budou přát zůstat u původních barev, mohou si v nastavení aplikace změnit vzhled do původní podoby.

Druhá novinka radikálně mění styl Richeeho komunikace. Původní přátelské tykání jsme nově nahradili seriózním vykáním, které je vhodnější pro univerzální bankovní nástroj.

Všechny změny si můžete prohlédnout přímo v mobilní aplikaci. Pokud Richeeho ještě nepoužíváte, můžete si ho kdykoli zdarma stáhnout: App Store (iOS), Google Play (Android).