19. 5. 2020

Snižujeme úroky u hypoték až na 2,09 % ročně

Naše hypotéky jsou od pátku 15. května dostupnější. Nově lze získat roční úrokovou sazbu již od 2,09 %. Všechny ostatní výhodné podmínky našich hypotečních úvěrů zůstávají v platnosti, včetně možnosti předčasného splacení části nebo celého úvěru bez jakékoli sankce.

Na sazbu 2,09 % ročně lze dosáhnout u našich hypoték na nemovitosti k bydlení s výší úvěru do 80 % hodnoty nemovitosti a s fixací sazby na 3 nebo 5 let.

„Naše nabídka má atraktivní parametry nejen co se týče sazby. Klienti mají možnost vybrat si pojištění zastavené nemovitosti podle svého uvážení nebo kdykoliv zdarma a bez sankcí splatit část nebo celý úvěr,“ říká Věra Pavlišová, ředitelka našeho retailového bankovnictví.

Hypotéky máme v nabídce od září roku 2019. Poskytujeme je s pevnou úrokovou sazbou s fixací na 3, 5, 7 nebo 10 let. Výše úvěru může dosahovat až 90 % hodnoty zastavené nemovitosti s tím, že úvěr může být zajištěný i více nemovitostmi. Kromě hypotéky na vlastní bydlení je v naší nabídce i hypotéka na investici, kdy se zakoupená nemovitost využívá k pronájmu, a také tzv. americká hypotéka, což je neúčelový úvěr zajištěný nemovitostí.

Podrobnější informace o jednotlivých hypotékách najdete na našich stránkách: Hypotéka na bydlení, Refinancování, Hypotéka na rekonstrukci a výstavbu, Americká hypotéka.

Reprezentativní příklad hypotéky od Banky CREDITAS: Výše úvěru 1 800 000 Kč, splatnost 25 let při 300 měsíčních splátkách zahrnujících jistinu i úrok, výše splátky 8 068 Kč, poslední splátka 8 044 Kč. Úroková sazba s 5letou fixací 2,49 % p.a., sazba je pevná po dobu fixace, ne po celou dobu splácení úvěru. RPSN 2,6 %. Celková částka splatná spotřebitelem 2 428 326 Kč. Zajištění zástavou nemovitosti. Jednorázové poplatky: vklad a výmaz zástavy v katastru nemovitostí 4000 Kč, zpracování úvěru a dokumentace 2700 Kč, odhad nemovitosti 1000 Kč, výpis z katastru nemovitostí 250 Kč. Náklady na pojištění nemovitosti nejsou započítány. Reprezentativní příklad má pouze informativní charakter, parametry poskytnutého úvěru se mohou lišit.