20. 7. 2020

Snižujeme úroky u hypoték až na 1,89 % p.a.

Naše hypotéky můžete od pondělí 20. července získat s roční úrokovou sazbu již od 1,89 %. Všechny ostatní výhodné podmínky našich hypotečních úvěrů zůstávají v platnosti, včetně možnosti předčasného splacení části nebo celého úvěru bez jakékoli sankce.

Na sazbu 1,89 % ročně lze dosáhnout u našich hypoték na nemovitosti k bydlení s výší úvěru do 80 % hodnoty nemovitosti a fixací sazby na 3 roky.

„Kombinace velmi nízké sazby a dalších výhod, které u hypoték máme, z nich činí jednu z nejlepších nabídek na trhu. Na rozdíl od některých konkurentů například získání sazby nepodmiňujeme uzavíráním různých pojištění schopnosti splácet či životních pojištění. Také pojištění nemovitosti si klient vybírá sám dle svých preferencí,“ říká Věra Pavlišová, ředitelka našeho retailového bankovnictví. Mezi další výhody našich hypoték patří možnost úvěr kdykoli splatit, případně vložit mimořádnou splátku, a to zcela zdarma, bez sankcí či poplatků. Hypotéka může a nemusí být splácena z běžného účtu vedeného u naší banky. Ani zde se klienti nemusejí obávat poplatků, protože vedení běžného účtu či příchozí a odchozí platby jsou zdarma.

Hypotéky poskytujeme od září roku 2019, a to s pevnou úrokovou sazbou s fixací na 3, 5, 7 nebo 10 let. Výše úvěru může dosahovat až 90 % hodnoty zastavené nemovitosti s tím, že úvěr může být zajištěn i více nemovitostmi. Kromě hypotéky na vlastní bydlení je v naší nabídce i hypotéka na investici, kdy se zakoupená nemovitost využívá k pronájmu, a také tzv. americká hypotéka, což je neúčelový úvěr zajištěný nemovitostí.

Podrobnější informace o jednotlivých hypotékách najdete na našich stránkách: Hypotéka na bydlení, Refinancování, Hypotéka na rekonstrukci a výstavbu, Americká hypotéka.

Reprezentativní příklad hypotéky od Banky CREDITAS: Výše úvěru 1 800 000 Kč, splatnost 25 let při 300 měsíčních splátkách zahrnujících jistinu i úrok, výše splátky 8 068 Kč, poslední splátka 8 044 Kč. Úroková sazba s 5letou fixací 2,49 % p.a., sazba je pevná po dobu fixace, ne po celou dobu splácení úvěru. RPSN 2,6 %. Celková částka splatná spotřebitelem 2 428 326 Kč. Zajištění zástavou nemovitosti. Jednorázové poplatky: vklad a výmaz zástavy v katastru nemovitostí 4000 Kč, zpracování úvěru a dokumentace 2700 Kč, odhad nemovitosti 1000 Kč, výpis z katastru nemovitostí 250 Kč. Náklady na pojištění nemovitosti nejsou započítány. Reprezentativní příklad má pouze informativní charakter, parametry poskytnutého úvěru se mohou lišit.