4. 8. 2020

Vítejte v aplikaci CREDITAS Banking

Mobilní aplikace CREDITAS Banking je všestranným bankovnictvím, které předčí vaše očekávání. Porozumět aplikaci a bez problémů se v ní vyznat je jednoduché a zároveň intuitivní. Hned na domovské obrazovce s názvem Přehled máte opravdový přehled o všech svých účtech, platebních kartách i úvěrech. Díky možnosti připojit účty z více než 20 českých a slovenských bank budete mít veškeré své finance zcela pod kontrolou. A to vše na jednom místě.

Hlavní menu, které se nachází v dolní části obrazovky, obsahuje vše podstatné k ovládání vašich účtů. Stále tak máte přístup k celkovému Přehledu, do sekce Transakce, k odkazu na takzvané Supermenu, a také ke všem Grafům nebo Rozpočtům.

V Menu máte ihned po ruce hlavní akce, které v aplikaci nejčastěji používáte. Především to jsou nejrůznější možnosti placení včetně QR plateb nebo plateb na kontakty. Touto cestou se také dostanete k zakládání účtů a ostatních produktů.

V horní části Přehledu jsou doplňující užitečné funkce: váš osobní profil, praktické vyhledávání v transakcích, možnost zakládání produktů, přehled výhodných nabídek, centrum zpráv, a především správa vašich účtů, připojených bank a platebních karet.

Aby bylo úvodní představení aplikace kompletní, je vhodné zmínit také váš uživatelský Profil, ve kterém naleznete nastavení notifikací, plateb a obecně zabezpečení (například aktivace autorizace plateb pomocí biometrie). Dále si v Profilu můžete zapnout ochranu svého mobilního telefonu – profesionální antivirus vám zajistí vysokou úroveň zabezpečení celého přístroje, ve kterém aplikaci CREDITAS Banking používáte.

K dokonalé orientaci v aplikaci vám pomůže krátký video návod. Po jeho zhlédnutí budete ovládat CREDITAS Banking bez sebemenšího zaváhání!

K dokonalé orientaci v aplikaci vám pomůže krátký video návod. Po jeho zhlédnutí budete ovládat CREDITAS Banking bez sebemenšího zaváhání!

Video, stejně jako seznam funkcí, které CREDITAS Banking nabízí, najdete na produktových stránkách.