4. 8. 2020

Vyberte si způsob placení s aplikací CREDITAS Banking

Zdá se vám on-line placení příliš složité? Garantujeme vám, že s aplikací CREDITAS Banking to bude přesně naopak, protože všechny běžné platby obstaráte doslova na kliknutí. Domácí i zahraniční platby, bezplatné okamžité platby, placení pomocí QR kódu, placení na vaše kontakty, trvalé platby, inkasa i SIPO – na to vše jsme v aplikaci mysleli.

Veškeré způsoby placení naleznete v aplikaci pěkně na jednom místě. V dolní části obrazovky zvolte Menu a můžete vybírat z kompletní nabídky plateb. Naší specialitou jsou platby na telefonní kontakty. S nimi jednoduše zaplatíte na kontakty osobám, které stejně jako vy používají aplikaci CREDITAS Banking. Seznam plateb zadaných z aplikace se nachází v sekci Transakce, stejně tak i souhlasy s inkasem a SIPO.

Image

Zadání samotné platby už nemůže být efektivnější – jednoduše nalistujete zdrojový účet a vyberete protistranu. S tím vám pomohou chytré odkazy na vlastní účty, šablony nebo důvěryhodné účty. Ve znamení technologického pokroku přinášíme také variantu placení naskenováním QR kódu nebo načtením uloženého QR kódu z galerie telefonu. Provádět platby je možné i z ostatních připojených bank, pokud to umožňují.

Po finální kontrole údajů konkrétní platbu snadno potvrdíte pomocí biometrie nebo zadáním přihlašovacího PIN kódu. Tím je celý proces dokončen a platba je zadaná. Okamžité platby jsou u Banky CREDITAS zdarma a posílají se automaticky v případě, že banka protistrany okamžité platby přijímá. I takovým způsobem vám CREDITAS Banking šetří práci a čas.

Autorizace plateb vás nebude obtěžovat Jestli je pro vás opakované autorizování plateb zdlouhavé nebo dokonce komplikované, máme pro vás dobrou zprávu. Ve svém Profilu v záložce Bezpečnost si kromě šikovného nastavení autorizace biometrií můžete u plateb aktivovat i takzvané výjimky při autorizaci. Díky nim už nebudete muset dvoufázově autorizovat vybrané platby, jako například převody mezi vlastními účty, platby nízké hodnoty nebo platby na vaše důvěryhodné účty.

TIP! Zařaďte si platby do kategorií typu Bydlení, Dárky nebo Hobby. Aplikace si to zapamatuje a bude vám následně tvořit přehledné grafy a statistiky o vašich útratách.