7. 8. 2020

Další funkce a služby v CREDITAS Banking už brzy!

Spuštěním nového internetového a mobilního bankovnictví naše práce nekončí. Již nyní připravujeme další funkce a služby, které po dokončení všech bezpečnostních testů doplníme do CREDITAS Banking. Co nového najdete během následujících měsíců v našem on-line bankovnictví?

Klíčovou vlastností internetových bankovních služeb je maximální bezpečnost. Rozvoj on-line bankovnictví proto znamená především dlouhodobé náročné testování, které nové prvky prověří ve tisících situací, do kterých se mohou uživatelé dostat. Další série testů kontroluje, zda je systém odolný proti útokům a při pokusu o napadení dokáže ochránit data a peníze svých klientů. CREDITAS Banking proto souběžně existuje v třech verzích. Tu první, prověřenou a bezpečnou, používáte na počítačích, tabletech a mobilech. Druhá verze zahrnuje nové služby a funkce, které jsme již dokončili a nyní postupně procházejí komplexním testováním. Třetí verze je ve vývoji, právě na ní pracují programátoři a poté ji čeká fáze testování. Naši projektanti mezitím připravují podklady pro vývoj dalších verzí, na kterých začnou vývojáři pracovat za několik měsíců a do Vašich počítačů a mobilů se dostanou přibližně za rok.

Co pro vás v CREDITAS Banking připravujeme na nejbližší období?

  • expresní platby,
  • hromadné platby,
  • investiční účty a portfolia,
  • příkazy k inkasu nebo transakční notifikace.

Všechny tyto novinky najdete v CREDITAS Banking ještě v průběhu letošního roku. Souběžně intenzivně pracujeme na samostatném bloku služeb určených pro firemní klienty. O jednotlivých aktualizacích CREDITAS Banking vás budeme průběžně informovat.