1. 9. 2020

Soutěžte s námi o 6 x 50 000 korun

Pokud si u nás od 1. září do 30. listopadu založíte běžný účet a splníte jednoduché soutěžní podmínky, automaticky vás zařadíme do naší soutěže. V každém z jejích 6 kol se hraje o 50 tisíc korun. Soutěže se mohou zúčastnit lidé starší 18 let, kteří u Banky CREDITAS aktuálně nemají Běžný účet ani Richee účet.

Soutěž probíhá v 6 losovacích kolech. První losování bude v úterý 22. září, další vždy po 14 dnech až do 1. prosince 2020. V každém kole bude vylosován jeden výherce 50 000 Kč. Zúčastnit se můžete všech soutěžních kol, která následují po vašem vstupu do soutěže a splnění soutěžních podmínek. To znamená, že čím dříve se do soutěže zapojíte, tím víc losování se budete účastnit a tím vyšší bude vaše šance na výhru.

Co všechno je pro účast v soutěži potřeba? Nemít v naší bance Běžný účet ani Richee účet (pokud jste některý z těchto účtů v minulosti měli a zrušili jej před 1. 9. 2020, můžete se s novým účtem soutěže zúčastnit). Založit si u nás nový běžný účet. Provést na novém účtu aspoň 5 debetních transakcí (např. úhrady převodem či platební kartou). Tuto podmínku stačí splnit jen jednou, není nutné ji plnit pro každé slosování zvlášť.

Podrobné informace o soutěži najdete na stránce Soutěžte o 6 x 50 000 Kč.