27. 10. 2020

Soutěž o 6 x 50 000 korun je v polovině

Již tři výhry ve výši 50 tisíc korun jsme zaslali na účty klientů, kteří se zúčastnili soutěže s naším běžným účtem. Další tři výhry možná čekají právě na vás. Stačí, abyste si u nás do 30. listopadu založili běžný účet a splnili jednoduché soutěžní podmínky. Hned poté vás automaticky zařadíme do všech zbývajících slosování soutěže.

Automatické zařazení do soutěže velmi překvapilo naši třetí výherkyni, paní Hanu N. z Chřibské. Prvnímu telefonátu ani nechtěla věřit, protože o naší soutěži nevěděla a svůj běžný účet si založila pro jeho výhodné podmínky. Teprve připsání výhry na účet ji přesvědčilo, že se náš los skutečně usmál právě na ni. „Jsem velice překvapená a zároveň šťastná. Jsem moc ráda, že jsem si vybrala právě Banku Creditas. Děkuji," napsala nám paní Hana v odpovědi na gratulaci k výhře.

Mezi dalšími výherci můžete být i vy, následující losování proběhne již 3. listopadu. A co vše musíte pro účast v soutěži udělat? Nemít v naší bance Běžný účet ani Richee účet (pokud jste některý z těchto účtů v minulosti měli a zrušili jej před 1. 9. 2020, můžete se s novým účtem soutěže zúčastnit). Založit si u nás nový běžný účet. Provést na novém účtu aspoň 5 debetních transakcí (např. úhrady převodem či platební kartou). Tuto podmínku stačí splnit jen jednou, není nutné ji plnit pro každé slosování zvlášť. A to je vše, ihned poté se automaticky stáváte účastníky naší soutěže. Hodně štěstí!

Podrobné informace o soutěži uvádíme na stránce Soutěžte o 6 x 50 000 Kč.

Vyherkyne-Hana