9. 11. 2020

Sjednání hypotéky nově zdarma

Od 7. listopadu jsme u našich hypoték zcela zrušili poplatky za zpracování úvěru a za on-line ocenění zastavované nemovitosti. Změny najdete také v úrokových sazbách, kde s rostoucí délkou fixace klesá úroková sazba. Nejvýhodnější úroky od 1,89 % p.a. nabízíme při desetileté fixaci s výší úvěru do 80 % hodnoty nemovitosti, u 7leté fixace začíná úroková sazba na 1,99 % p.a.

„Zrušení poplatků je další krok k tomu, aby CREDITAS posílila svou pozici v hypotečním financování. Když vezmeme v potaz atraktivní sazbu a to, že ji na rozdíl od některých konkurentů nepodmiňujeme uzavíráním různých pojištění schopnosti splácet či životních pojištění, jde o velmi dobrou nabídku na trhu, zejména pro lidi, kteří chtějí mít jistotu zafixované sazby na delší dobu,“ říká naše ředitelka komunikace Lucie Brunclíková. „CREDITAS má nyní unikátní nabídku v tom, že čím delší fixaci si klient zvolí, tím lepší sazbu má. Na tu nejlepší lze dosáhnout při fixaci na 10 let. Naše logika vychází z toho, že právě dlouhodobé fixace dávají bance i klientovi větší jistotu a chrání ho před tržními výkyvy.“

Hypotéky jsou součástí naší nabídky od září roku 2019. Poskytujeme je s pevnou úrokovou sazbou, kterou lze zafixovat na 3, 5, 7 nebo 10 let. Výše úvěru může dosahovat až 90 % hodnoty zastavené nemovitosti s tím, že úvěr může být zajištěn i více nemovitostmi. Kromě hypotéky na vlastní bydlení nabízíme také hypotéku na investici, kdy se zakoupená nemovitost využívá k pronájmu, a také tzv. americkou hypotéku, což je neúčelový úvěr zajištěný nemovitostí. Jednou z výhod našich hypoték je také svobodná volba klienta, který si sám může vybrat poskytovatele pojištění zastavené nemovitosti.

Podrobnější informace uvádíme na produktových stránkách: Hypotéka na bydlení, Refinancování, Hypotéka na rekonstrukci a výstavbu, Americká hypotéka.

Reprezentativní příklad hypotéky od Banky CREDITAS: Výše úvěru 2 500 000 Kč, splatnost 25 let při 300 měsíčních splátkách zahrnujících jistinu i úrok, výše splátky 10 708 Kč, poslední splátka 10 535,02 Kč. Úroková sazba s 5letou fixací 2,09 % p.a., sazba je pevná po dobu fixace, ne po celou dobu splácení úvěru. RPSN 2,1 %. Celková částka splatná spotřebitelem 3 216 977,02 Kč. Zajištění zástavou nemovitosti. Jednorázové poplatky: vklad a výmaz zástavy v katastru nemovitostí 4000 Kč, výpis z katastru nemovitostí 250 Kč. Náklady na pojištění nemovitosti nejsou započítány. Reprezentativní příklad má pouze informativní charakter, parametry poskytnutého úvěru se mohou lišit.