23. 11. 2020

Soutěž o 6 x 50 000 korun čeká na posledního výherce

Již jen týden bude na svého šťastného majitele čekat šestá výhra v naší soutěži s běžným účtem. Poslední částka 50 000 korun může být i vaše. Stačí, abyste si u nás do 30. listopadu založili běžný účet a splnili jednoduché soutěžní podmínky, hned poté vás automaticky zařadíme do slosování.

Pátou výherkyní 50 tisíc korun se minulý týden stala paní Ivana Ch. z Prahy. Velmi nás potěšilo, že ve své reakci na zprávu o výhře projevila nejen radost, ale také přidala svůj pohled na naše služby: Banka CREDITAS byla dobrá volba! Osobní kontakt je pro mě důležitý a banka mi jej nabídla. Jednání bylo na velmi dobré úrovni. A k tomu jsem vyhrála v soutěži Založ a vyhraj - mám velkou radost!

Posledním výhercem naší soutěže o 6 x 50 000 korun můžete být i vy. Co všechno musíte pro účast v soutěži udělat? Nemít v naší bance Běžný účet ani Richee účet (pokud jste některý z těchto účtů v minulosti měli a zrušili jej před 1. 9. 2020, můžete se s novým účtem soutěže zúčastnit). Založit si u nás nový běžný účet. Provést na novém účtu aspoň 5 debetních transakcí (např. úhrady převodem či platební kartou). A to je vše, ihned poté se automaticky stáváte účastníky naší soutěže. Čas máte už jen do 30. listopadu, losování posledního kola proběhne 1. prosince. Hodně štěstí!

Podrobné informace o soutěži uvádíme na stránce Soutěžte o 6 x 50 000 Kč.