8. 12. 2020

V soutěži s běžným účtem jsme rozdali 300 tisíc korun

Tříměsíční soutěž s naším běžným účtem přinesla šesti výhercům odměnu ve výši 50 tisíc korun. Klienti, na které se štěstí neusmálo, ale nemusí být smutní. Všichni totiž získali náš skvělý běžný účet, u kterého se za běžné služby a transakce nic neplatí. K účtu patří také bezplatně vydávaná debetní karta Mastercard Standard, která umožňuje neomezený počet výběrů hotovosti po celém světě zdarma.

Posledním majitelem částky 50 tisíc korun se minulý týden stal pan Pezda A. z Hoštky. Jak nám šťastný výherce napsal, zpráva o výhře ho velmi potěšila a nepochybně za necelé tři týdny potěší i jeho blízké: Moc děkuji za výhru, udělala mi radost a chci ji využít na letošní Vánoce. Velmi si vážím vaší banky a pokud si kterýkoli z mých přátel bude chtít otevřít účet, doporučím mu právě vás.

Soutěž skončila, náš běžný účet si ale můžete založit i nyní. Získáte skvělý produkt bez zbytečných poplatků, s výběrem ze všech bankomatů doma i v zahraničí zdarma a s možností platit nejen kartou, ale také prostřednictvím mobilních plateb Apple Pay, Google Pay či Garmin Pay. Běžný účet si můžete založit na kterékoli pobočce nebo kdykoli on-line v mobilní aplikaci či na webu.

Podrobnější informace o produktu najdete na stránce Běžný účet.