9. 12. 2020

Patříme mezi Českých 100 nejlepších firem

Do naší sbírky ocenění přibyl další zápis: probojovali jsme se do elitní stovky nejlepších českých firem. V soutěži Českých 100 Nejlepších jsme se zařadili mezi nejvýznamnější české společnosti a dostali tak krásný dárek za naši dlouholetou snahu vybudovat českou banku, od které klienti mohou chtít víc.

Soutěž Českých 100 Nejlepších hodnotí firmy z co nejširšího spektra ekonomických aktivit a hledá ty, které dosahují vynikajících, mimořádných anebo pozitivně pozoruhodných výsledků. Pro účast v soutěži přitom platí jediná, zato však velmi důležitá podmínka: společnost navrhovaná do soutěže musí být registrována v ČR a musí zde být plátcem daní.

Tuto podmínku více než splňujeme – jsme nejen českou společností odvádějící daně v Česku, ale jsme také společností v českých rukou. Našimi výhodnými službami a produkty podporujeme české firmy, výrobce a průmyslníky, kterým poskytujeme výhodné firemní financování, služby platebního styku a také nejvýhodnější individuální kurzy na českém trhu. Díky našim devizovým konverzím řada českých společností významně snižuje své náklady na směnu.

Kompletní žebříček letošního ročníku Českých 100 Nejlepších najdete na webu organizátora soutěže.