10. 12. 2020

Omezení provozu banky na konci roku 2020

Naše provozní doba bude omezena pouze na Silvestra, kdy bude otevřeno jen do 12 hodin. Před koncem roku věnujte pozornost také posledním termínům, v nichž je třeba podat platební příkaz, aby peníze byly připsány na účet příjemce ještě letos (podrobný přehled najdete v příloze).

Naše pobočky budou mít na konci roku v pracovních dnech běžnou otevírací dobu, zavřeno bude pouze ve dnech svátků: 24.–25. 12. 2020, 1. 1. 2020. Poslední den v roce budou všechny pobočky uzavřeny ve 12 hodin.

Pokud na konci roku plánujete podat platební příkaz a chcete, aby příjemce peníze obdržel ještě letos, věnujte pozornost přiloženému dokumentu. Dovolujeme si upozornit, že u elektronických převodů do jiné tuzemské banky je zásadní rozdíl mezi bankami, které již jsou zapojeny do okamžitých plateb, a bankami zbývajícími. Prostřednictvím okamžité platby lze zadat platbu, která bude ještě letos připsána na účet příjemce, až do posledních minut roku. Pokud příjemcova banka okamžité platby dosud nepodporuje, je třeba zadat příkaz nejpozději 30. prosince, nebo na Silvestra do 14 hodin využít expresní platbu.