15. 1. 2021

Vyhrajte 60 tisíc za pouhých 5 transakcí

V naší nové soutěži můžete vyhrát 60 000 korun. Jak? Stačí provést 5 transakcí v novém on-line bankovnictví CREDITAS Banking.

Soutěže se můžou zúčastnit noví i současní klienti starší 18 let, kteří u nás mají nebo si založí běžný nebo spořicí účet. Pak už jen stačí v novém internetovém nebo mobilním bankovnictví CREDITAS Banking provést 5 transakcí a my vás automaticky zařadíme do slosování.

Co je transakce v on-line bankovnictví? Odchozí tuzemské i zahraniční úhrady, zřízení nového produktu, žádost o vydání platební karty, povolení inkasa nebo SIPO či nastavení trvalého příkazu. Pro zařazení do soutěže můžete použít libovolných 5 transakcí, stačí tedy např. 5 zadaných úhrad.

Pozor! Do soutěže se započítávají pouze transakce provedené v internetovém nebo mobilním bankovnictví CREDITAS Banking. Transakce realizované v původním („starém“) internetovém nebo mobilním bankovnictví CREDITAS se do soutěže nezařazují.

Soutěž probíhá až do 31. března 2021 a na jejím konci vylosujeme jednoho výherce částky 60 000 Kč. Podrobné informace a úplná pravidla soutěže najdete na stránce Vyhrajte 60 000 Kč s CREDITAS Banking. Přejeme mnoho štěstí a radost z výhry.