18. 1. 2021

Naše hypotéky nyní s odhadem nemovitosti zdarma

S našimi hypotékami můžete nejen získat výhodné úroky, ale také ušetřit tisíce korun na poplatcích. Dlouhodobě u nás máte zdarma zpracování hypotečního úvěru, nyní v časově omezené akci nabízíme bezplatně také odhad nemovitosti.

Úroky jednotlivých úvěrů se nemění – i nadále můžete získat naše nejvýhodnější úroky na nejdelší fixace: minimální sazbu od 1,89 % p.a. poskytujeme s 10letou fixací, sazbu od 1,99 % p.a. na 7letou fixaci.

K úvěru můžete navíc získat skvělý běžný účet a platební kartu zdarma. K hypotéce máte povinné pouze pojištění nemovitosti, nebudeme vám ale vnucovat konkrétní pojišťovnu a výběr necháme na vašem rozhodnutí. Další pojištění (životní, schopnosti splácet) nejsou povinná a jejich zřízení necháváme plně na vašem uvážení.

Podrobnější informace o hypotékách vám sdělí naši specialisté, se kterými si můžete sjednat nezávaznou osobní schůzku na našem webu. Na základě schůzky vám připravíme hypotéku na míru přesně podle Vašich potřeb.

Výtah z pravidel akce Odhad zdarma

Online odhad je u dokončených bytových jednotek zcela zdarma. Odhad provedený odhadcem lze získat zdarma pouze při podání žádosti o poskytnutí hypotečního úvěru do 28. 2. 2021 a uhrazení poplatku za vypracování odhadu nemovité věci dle Sazebníku. Odhad zdarma se vztahuje pouze na odhady běžných nemovitých věcí, jako jsou bytové jednotky, rodinné domy, samostatné stavební pozemky a objekty pro individuální rekreaci (chaty a chalupy). Odhad je zdarma pouze pro první nemovitou věc. Účastník musí nejpozději do 15. 3. 2021 předložit Bance veškeré Bankou požadované podklady související s hypotečním úvěrem a nejpozději do 30. 4. 2021 uzavřít úvěrovou (hypoteční) smlouvu a rámcovou smlouvu o poskytování finančních služeb. Podrobné informace najdete v Pravidlech akce Odhad zdarma (PDF, 217 KB).

Reprezentativní příklad hypotéky od Banky CREDITAS

Výše úvěru 2 500 000 Kč, splatnost 25 let při 300 měsíčních splátkách zahrnujících jistinu i úrok, výše splátky 10 708 Kč, poslední splátka 10 535,02 Kč. Úroková sazba s 5letou fixací 2,09 % p.a., sazba je pevná po dobu fixace, ne po celou dobu splácení úvěru. RPSN 2,1 %. Celková částka splatná spotřebitelem 3 216 977,02 Kč. Zajištění zástavou nemovitosti. Jednorázové poplatky: vklad a výmaz zástavy v katastru nemovitostí 4000 Kč, výpis z katastru nemovitostí 250 Kč. Náklady na pojištění nemovitosti nejsou započítány. Reprezentativní příklad má pouze informativní charakter, parametry poskytnutého úvěru se mohou lišit.