12. 2. 2021

Otevíráme nové pobočky a firemní centra

Pokračujeme v rozvoji naší pobočkové sítě. V první polovině letošního roku otevíráme 3 pobočky pro retailové klienty, nových kontaktních míst se dočká také firemní klientela.

První letošní novou pobočku jsme otevřeli na konci ledna v Moravských Budějovicích. V nových prostorách na náměstí ČSA mohou klienti využívat náš kompletní servis, včetně bezplatné wi-fi a dalších nadstandardních služeb.

Významného zvýšení kvality služeb se dočkali naši klienti v Praze. Kapacita pobočky v Opletalově ulici již nepostačovala zájmu klientů, proto jsme se přesunuli do výrazně větších prostor v Lazarské ulici. Nová pobočka patří mezi naše největší a oproti své předchůdkyni je lépe dostupná MHD, protože se nachází přímo u tramvajové zastávky Lazarská a v blízkosti výstupu ze stanice metra Národní třída.

Posílili jsme také naši síť služeb pro firemní klienty. V lednu zahájilo provoz nové regionální firemní centrum v Jindřichově Hradci.

Síť našich kontaktních míst budeme letos dále rozšiřovat, v současné době intenzivně pracujeme na přípravě nové pobočky v Dačicích, kde nás již brzy najdete na Palackého náměstí. Na stávajících pobočkách také průběžně posilujeme tým hypotečních specialistů.