1. 3. 2021

Otevřeli jsme novou pobočku v Dačicích

Plníme slib, který jsme na počátku letošního roku dali našim klientům: pokračujeme v rozvoji regionální pobočkové sítě. 1. března 2021 jsme otevřeli novou pobočku v Dačicích.

Mnoho našich klientů již dává přednost elektronické komunikaci prostřednictvím internetového nebo mobilního bankovnictví CREDITAS Banking. Nezapomínáme ale ani na klienty, kteří se raději chtějí setkat s bankéřem a probrat své finanční otázky v osobním rozhovoru. Proto postupně rozšiřujeme pobočkovou síť, aby byla snadno dostupná všem, kteří projeví zájem o naše produkty a služby.

Novou dačickou pobočku klienti najdou na Palackého náměstí 3. V nových prostorech je připraven náš tradiční nadstandardní servis, který splňuje všechny požadavky platné v souvislosti s aktuální pandemickou situací. V rámci maximální bezpečnosti klientům doporučujeme, aby se na schůzku s bankéřem předem objednali na bezplatné infolince 800 888 009. Předem sjednaný termín je zárukou, že klient bude obsloužen v dohodnutém čase a nebude muset čekat.

Pobočky Banky CREDITAS zůstávají i v době koronavirových omezení v provozu, mají ale upravenou otevírací dobu. Aktuální informace o jednotlivých pobočkách najdete na našich kontaktních stránkách.