15. 3. 2021

Poskytujeme výhodné úvěry pro podnikatele a malé či střední firmy

Pro financování svého podnikání nebo firmy nyní můžete využít naše nové úvěrové produkty: výhodný neúčelový QUICK úvěr s úrokovou sazbou od 3,5 % p.a. či úvěry a bankovní záruky pro firmy a podnikatele s úrokem od 4,0 % p.a.

QUICK úvěr je nemovitostí zajištěný neúčelový podnikatelský úvěr, který můžete v rámci svého podnikání použít na cokoli. Je určen malým a středním firmám a podnikatelům. S QUICK úvěrem si můžete vypůjčit od 500 tisíc do 10 milionů Kč s úrokem od 3,5 % p.a. a splatností až 9 let. Úrok lze čerpat v CZK nebo EUR. Všechny žádosti posuzujeme individuálně a rychle bez zbytečných administrativních prodlev – většinu žádostí vyřídíme do 5 pracovních dnů.

Firmám a podnikatelům poskytujeme také účelové provozní úvěry nebo kontokorenty, investiční úvěry nebo specializované úvěry na developerské financování. Výše úvěru může dosáhnout až 50 milionů Kč s úrokovou sazbou od 4,0 % p.a.

Kompletní nabídku našich úvěrových produktů najdete v sekci FIRMY. Podrobnější informace vám rádi sdělí regionální specialisté firemního bankovnictví a municipalit. Věříme, že naše úvěry budou vydatným pomocníkem na cestě k vaší prosperitě.