1. 4. 2021

Produkty v řádcích, anebo v dlaždicích? V CREDITAS Banking si můžete vybrat

Domovská obrazovka našeho internetového bankovnictví CREDITAS Banking nyní nabízí dvě možnosti, jak uspořádat vaše produkty: buď formou dlaždic, nebo v řádcích.

Moderní dlaždicové zobrazení je v CREDITAS Banking od samého počátku. Umožňuje přesunovat jednotlivé dlaždice (produkty) a každý uživatel si tak může nastavit své vlastní uspořádání domovské stránky podle důležitosti jednotlivých produktů. Dlaždicový systém je standardem moderních aplikací, je proto snadno srozumitelný i méně zkušeným uživatelům.

Klasické řádkové (lineární) zobrazení znáte ze starého internetového bankovnictví nebo jiných starších aplikací. Do CREDITAS Banking jsme řádkové uspořádání doplnili především pro konzervativnější klienty, kteří nyní přecházejí z končícího starého internetového bankovnictví a přejí si zatím zachovat stejný systém zobrazení produktů. Produkty jsou na obrazovce přehledně řazené pod sebou do skupin: Účty, Spoření, Karty, Úvěry, Investice. Pořadí účtů respektuje nastavení, které si klient zvolil ve Správě CREDITAS Banking.

Oba způsoby zobrazení lze kdykoli měnit, a to i opakovaně. Ke změně zobrazení slouží dvojice ikon – dlaždice a řádky – v pravém horním rohu stránky CREDITAS Banking. Po výběru si bankovnictví volbu zapamatuje a při příštím přihlášení zobrazí produkty v takovém uspořádání, jaké měl klient uloženo před posledním odhlášením.