9. 4. 2021

Výhra 60 tisíc korun putuje do Moravských Budějovic

Od ledna do března naši klienti soutěžili s novým on-line bankovnictvím CREDITAS Banking. Cena byla tentokrát pouze jedna, zato ale velmi atraktivní: 60 tisíc Kč.

Soutěžní podmínky byly velmi jednoduché a dostupné každému klientovi. Stačilo u nás mít založený běžný nebo spořicí účet a v průběhu soutěže provést v novém internetovém nebo mobilním bankovnictví CREDITAS Banking alespoň 5 transakcí.

Při losování se štěstí usmálo na Nikolu B. z Moravských Budějovic. Šťastná výherkyně nám v reakci na krásnou zprávu napsala: „Klientem banky CREDITAS jsem od února letošního roku a se všemi používanými produkty jsem velmi spokojena. Při přihlášení do soutěže jsem netušila, že bych mohla opravdu vyhrát. Výhra v této soutěži pro mě přišla v nejlepší možnou dobu. Jako asi každého mě zasáhly okolnosti pandemie, takže jsem od loňského roku přišla o velkou část příjmů. A jelikož stále studuji, není pro mě zcela možné pracovat ve směnovém provozu. Za výhru v této soutěži jsem proto Bance CREDITAS velmi vděčná, neboť bude velkou pomocí pro to, abych dál pokračovala a úspěšně dokončila své studium na univerzitě.“

Výherkyni gratulujeme a všem ostatním přejeme mnoho štěstí v našich příštích soutěžích.

Vyherkyne-Nikola