20. 5. 2021

Autorizujte se mobilem na pobočkách i při jednání po telefonu

Mobilní aplikaci CREDITAS Banking můžete využít nejen pro kontrolu svých účtů nebo zadávání plateb, ale také pro ověření své identity či pro autorizaci při podpisu smluv a dalších dokumentů. A to jak na našich pobočkách, tak při telefonickém jednání s komunikačním centrem.

Proč je pro vás autorizace v aplikaci výhodná?

  • Ušetří vám čas. Při jednání po telefonu je rychlým a spolehlivým ověřením vaší identity.
  • Zjednoduší vám podepisování dokumentů. Potřebné listiny navíc nebude třeba tisknout, protože vám je zašleme v elektronické podobě. Omezením tisku na papír navíc pomůžete přírodě.

Kdy můžete ověření v aplikaci CREDITAS Banking využít?

  • Při komunikaci na dálku – telefonátu s naším kontaktním centrem či bankéřem. V mobilu se snadno autorizujete a my budeme vědět, že skutečně jednáme s vámi.
  • Při návštěvě na pobočce. Veškeré autorizované operace (např. podpisy smluv a jiných dokumentů) můžete jednoduše potvrdit v mobilu a příslušné dokumenty obdržíte v elektronické formě e-mailem nebo do internetového bankovnictví.

Co potřebujete pro autorizaci v CREDITAS Banking?

Stačí mít v mobilu aktivovanou aplikaci v aktuální verzi 2.10. V této souvislosti upozorňujeme, že nestačí pouhé stažení a instalace, aplikaci je třeba řádně aktivovat. Podrobný návod, jak na to, najdete na našem webu: Jak se poprvé přihlásit do mobilní aplikace CREDITAS Banking.

Jak se ověření v aplikaci provádí?

Pro autorizaci prostřednictvím mobilního bankovnictví CREDITAS Banking jednoduše využijete mPIN metodu – potvrzení biometrikou nebo kódem, kterým se do bankovnictví přihlašujete.

  • Bankéř nebo pracovník kontaktního centra provede potřebné kroky na naší straně.
  • Do vašeho mobilu dorazí push notifikace, na kterou kliknete a poté danou operaci autorizujete pomocí svého přihlašovacího PIN nebo biometricky (pokud tento způsob ověření používáte).
  • Autorizační pokyn si můžete otevřít také v aplikaci CREDITAS Banking: klikněte na ikonu zámečku na přihlašovací obrazovce a poté danou operaci autorizujte pomocí svého přihlašovacího PIN nebo biometricky.