23. 6. 2021

Náš Spořicí účet + získal Stříbrnou korunu

V 19. ročníku tradiční soutěže finančních produktů Zlatá koruna uspěl náš Spořicí účet +, který ve své kategorii obsadil 2. místo a získal tak Stříbrnou korunu.

Soutěž Zlatá koruna oceňuje nejlepší finanční produkty na českém trhu již od roku 2003. Produkty hodnotí odborná porota – Finanční akademie Zlaté koruny. Ve ní jsou rovnoměrně zastoupeny finanční společnosti, poradci, novináři, zástupci akademické sféry, podnikatelů aj.

Spořicí účet + aktuálně nabízí úrokovou sazbu 0,5 % p.a. pro vklady až do výše 350 000 Kč, vklady nad tuto hranici jsou úročeny sazbou 0,2 % p.a. Peníze z účtu máte kdykoli k dispozici, běžné služby a transakce (např. založení, vedení či zrušení účtu, převody vkladů mezi vaším běžným a spořicím účtem a další) jsou zdarma. Vklady i úroky na Spořicím účtu + jsou pojištěny do výše odpovídající 100 000 euro (např. 2 600 000 Kč při kurzu 26 Kč za euro). Účet si můžete snadno založit na kterékoli naší pobočce nebo v internetovém či mobilním bankovnictví CREDITAS Banking.

Spořicí účet + získal v minulosti opakovaně ocenění v soutěži Finanční produkt roku, v letech 2018 a 2019 obdržel mimo jiné i prestižní Cenu veřejnosti.