1. 7. 2021

Vyhrajte elektrokolo nebo chytré hodinky, stačí platit naší kartou

Zaplaťte o prázdninách svou osobní platební kartou CREDITAS částku minimálně 500 Kč a my vás automaticky zařadíme do slosování o elektrokolo VOICE a chytré hodinky Garmin.

Soutěže se mohou zúčastnit všichni klienti starší 18 let, kteří u nás mají nebo si zřídí běžný účet pro fyzické osoby (nepodnikatelský účet) a k němu mají nebo si zřídí platební kartu. Pro vstup do soutěže pak už jen stačí zaplatit kartou částku ve výši minimálně 500 Kč. Platbu můžete provést kterýmkoli dostupným způsobem, např. kontaktně či bezkontaktně na terminálu u obchodníka nebo elektronicky na internetu. Platit můžete kteroukoli z osobních karet CREDITAS – plastovou, virtuální, digitalizovanou nebo platební nálepkou Sticker.

Do soutěže automaticky zařadíme všechny platby, které splňují soutěžní podmínky. Počet soutěžních plateb jednoho klienta není omezen, čím vícekrát kartou zaplatíte, tím vyšší bude vaše šance na výhru.

Hlavní cenou v soutěži je elektrokolo VOICE 2092 BOSCH ACTIVELINE PLUS - 500WH - 29", další čtyři výherci od nás získají chytré hodinky Garmin VENU 2. Soutěž probíhá od 1. 7. do 31. 8. 2021.

Podrobné informace a úplná pravidla soutěže najdete na stránce Nenechte si ujet výhru.

Přejeme krásné prázdniny a hodně štěstí v losování.