3. 9. 2021

Překročili jsme hranici 120 tisíc klientů

Začátkem září překonal počet našich klientů hranici 120 tisíc a je tak šestkrát vyšší než v lednu 2017, kdy jsme se stali bankou. Noví klienti k nám přicházejí jak prostřednictvím on-line registrace, tak tradiční cestou – osobním jednáním na našich pobočkách.

Mezi naše nejoblíbenější produkty dlouhodobě patří běžný účet bez poplatků za běžné služby a transakce. S účtem je spojena platební karta Mastercard Standard, se kterou můžete zdarma vybírat hotovost z kteréhokoli bankomatu v Česku i kdekoli ve světě. Roste také zájem o produkty určené dětem, které u nás mohou získat Richee účet Junior – běžný účet úročený sazbou 1,5 % p.a. až do výše zůstatku 50 tisíc Kč – a Spoření Richee Junior (dětský spořicí účet) s úrokem 0,5 % p.a. na vklady do 350 tisíc korun.

Značný zájem mají klienti také o hypotéky, kde nabízíme jak klasický úvěr na bydlení, tak hypotéky na refinancování, rekonstrukci či výstavbu a rovněž neúčelovou americkou hypotéku.

Pokud se k našim klientům chcete přidat i vy, můžete buď navštívit kteroukoli z našich poboček, nebo využít on-line registrace, kterou můžete projít v klidu a pohodlí vašeho domova či kanceláře.