9. 11. 2021

Kontaktní centrum je tu pro vás nonstop a modernizuje se

Kontaktní centrum přechází na režim 24/7. V nonstop provozu jsou vám k dispozici dvě telefonní čísla. Bezplatné infolince, která je dostupná pro volání z České republiky, zůstává telefonní číslo 800 888 009. Pro volání ze zahraničí a pro blokaci platebních karet je určena linka +420 583 037 099. Kontaktní centrum a další oddělení naší olomoucké centrály od listopadu sídlí v nové moderní kancelářské budově Envelopa Office Center.

Do nových prostor administrativního komplexu Envelopa Office Center se kromě Kontaktního centra přestěhovala také část naší olomoucké centrály. Budova poskytuje prvotřídní, reprezentativní a současně ekonomicky efektivní kancelářské prostory nejvyššího kvalitativního standardu splňující veškeré současné požadavky na moderní pracovní prostředí s perfektním zázemím a dopravním napojením. Pokud za námi do nového komplexu zavítáte, nezapomeňte se stavit v kantýně. Čeká vás skvělý kulinářský zážitek, místní kuchyni totiž řídí Roman Paulus, první český šéfkuchař s michelinskou hvězdou.

Linka pro naše volání klientům

Důležitým telefonním číslem je +420 583 037 030. Tato linka je jediná, ze které voláme našim klientům. Při hovoru se operátor vždy představuje jménem a hned na úvod oznámí, že volá z Banky CREDITAS. Podle charakteru hovoru si poté ověřujeme identitu klienta, abychom měli jistotu, že citlivé údaje sdělujeme správné osobě. Ověření probíhá pomocí data narození, pokud jde hovory v rámci naší kampaně. Pokud klientovi voláme s řešením jeho požadavku, nebo reagujeme na e-mailový dotaz či zprávu z internetového bankovnictví, operátor si identitu klienta ověřuje buď odesláním push notifikace do mobilní aplikace, anebo cílenými dotazy, které se týkají produktů klienta (a odpověď by měl znát právě jen klient).

Upozorňujeme, že v příchozích i odchozích hovorech po klientovi nikdy nepožadujeme jakékoli údaje z jeho platební karty nebo přístupové údaje k on-line bankovnictví. Pokud po vás volající tyto údaje vyžaduje, hovor okamžitě ukončete a o situaci nás informujte.

Envelopa Envelopa Envelopa Envelopa