13. 12. 2021

Provoz banky na konci roku 2021

V průběhu svátků budeme mít běžnou provozní dobu, pouze na Silvestra se naše pobočky zavřou již ve 12 hodin. V závěru roku věnujte zvýšenou pozornost posledním termínům, v nichž je třeba podat platební příkaz, aby byly peníze připsány na účet příjemce ještě letos.

V posledních dnech roku budeme mít běžnou provozní dobu, pouze na Silvestra uzavřeme všechny pobočky již ve 12 hodin. Připomínáme, že Štědrý den patří mezi svátky, a proto budeme mít zavřeno. Bez omezení zůstanou přes svátky bezplatná infolinka a linka pro blokaci platebních karet, obě budou k dispozici nonstop.

Pokud na konci roku chcete podat platební příkaz a potřebujete, aby finanční prostředky byly připsány na účet příjemce ještě letos, věnujte pozornost připojenému dokumentu. Dovolujeme si upozornit, že u elektronických převodů do jiné tuzemské banky je významný rozdíl mezi bankami zapojenými do systému okamžitých plateb, a bankami zbývajícími, které dosud tyto platby neumožňují. V dostatečném předstihu je třeba zadat také zahraniční příkazy.

Přílohy