23. 3. 2022

Máme 150 tisíc klientů

Počet našich klientů v minulých dnech překonal hranici 150 tisíc, což představuje meziročně nárůst téměř o třetinu. Noví klienti se registrují jak prostřednictvím on-line bankovnictví CREDITAS Banking, tak tradiční způsobem při osobní návštěvě na našich pobočkách.

Zatímco vloni noví klienti přicházeli především pro naše výhodné úrokové sazby na hypotékách, letos budí největší zájem spořicí a investiční produkty. Středem pozornosti je také běžný účet bez poplatků za běžné služby a transakce. S účtem je spojena bezplatně vydávaná platební karta Mastercard Standard, se kterou můžete zdarma vybírat hotovost z kteréhokoli bankomatu v Česku i kdekoli ve světě. Dlouhodobý zájem je o dětské produkty – běžný účet Richee Junior úročený sazbou 2,0 % p.a. až do výše zůstatku 50 tisíc Kč a Spoření Richee Junior (dětský spořicí účet) s úrokem 2,8 % p.a. na vklady do 350 tisíc korun.

Chcete-li se naším klientem stát i vy, můžete navštívit kteroukoli z našich poboček, anebo využít on-line registrace, která je vám k dispozici kdykoli a můžete ji vyplnit v klidu a pohodlí domova či kanceláře. Veškeré dotazy k našim produktům a službám vám rádi zodpovíme na naší bezplatné infolince 800 888 009.