1. 6. 2022

Letní soutěž s Bankou CREDITAS

Od počátku června do konce září zaplaťte osobní platební kartou CREDITAS alespoň 500 Kč a my vás automaticky zařadíme do slosování o luxusní wellness pobyt v Grandhotelu Pupp a čtyři předplacené karty na tankování.

Soutěže se mohou zúčastnit všichni klienti starší 18 let, kteří mají vydanou kartu k běžnému účtu pro fyzickou osobu nepodnikající. Do slosování bude zařazena každá platba kartou ve výši minimálně 500 Kč nebo ekvivalentu této částky v eurech. Na způsobu platby nezáleží, může tedy jít jak o klasickou úhradu nákupu plastovou kartou na terminálu u obchodníka, platbu plastovou či virtuální kartou na internetu, ale také platbu kartou digitalizovanou do služeb Google Pay, Apple Pay či Garmin Pay.

Hlavní výhrou v soutěži je wellness pobyt v karlovarském Grandhotelu Pupp pro 2 osoby na 2 noci v ceně 25 000 Kč. Dalšími čtyřmi cenami jsou předplacené karty na tankování, každá v ceně 10 000 Kč.

Losování výherců proběhne ve 4 kolech. Po skončení každého kalendářního měsíce bude z účastníků soutěže za tento měsíc vylosován jeden výherce tankovací karty. Po skončení celé soutěže bude ze všech účastníků soutěže za celé období vylosován výherce hlavní výhry.

Podrobné informace a úplná pravidla soutěže najdete na stránce Letní soutěž s Bankou CREDITAS.

Přejeme krásné léto a mnoho štěstí v losování.