29. 1. 2020

Zvítězili jsme u veřejnosti i odborníků: soutěž Finparády vyhrál Spořicí účet +, ocenění získaly i termínované vklady a běžný účet Richee

Uspěli jsme v tradiční soutěži Finanční produkt roku 2019, ve které laická a odborná veřejnost hodnotily loňskou nabídku na českém finančním trhu. Náš Spořicí účet + získal nejvyšší ocenění v kategorii „Spořicí účty od 300 tisíc Kč“ a díky vítězství v hlasování návštěvníků si odnáší také Cenu veřejnosti. Další umístění na stupních vítězů jsme si připsali za termínované vklady a Richee účet.

„Mezi naše priority dlouhodobě patří nabídka výhodného zhodnocení úspor klientů. Stejně jako vloni jsme získali Cenu veřejnosti a ocenění od finančních odborníků se dočkalo hned několik našich produktů, a to nejen spořicích. To je pro nás jasným dokladem, že jdeme správnou cestou,“ říká generální ředitel Banky CREDITAS Vladimír Hořejší.

Dvě první místa Spořicího účtu + nejsou překvapením – patří mezi nejoblíbenější produkty našich klientů a v průběhu loňského roku se dlouhodobě držel na nejvyšších příčkách měsíčních žebříčků Finparády. Na rozdíl od soutěže nevznikají měsíční žebříčky na základě hlasování odborníků, ale detailní analýzou vlastností jednotlivých produktů, kterou připravují specialisté společnosti Scott & Rose. Žebříčky proto nemohou být ovlivněny názory jednotlivých porotců, ale naopak přesně zohledňují přínos jednotlivých produktů pro klienty.

Spořicí účet + nabízíme s akční úrokovou sazbou 1,6 % p.a., která je platná do 31. března 2020. Úročen je celý vklad bez omezení jeho výše.

Ocenění v podobě 2. místa ve své kategorii si ze soutěže odnášejí naše termínované vklady. Třetí příčku jsme získali za dva produkty – Spořicí účet + mezi spořicími účty do 300 tisíc Kč a Richee účet mezi bankovními osobními účty. Richee účet je součástí nabídky naší stejnojmenné multibankovní aplikace, která jako první na českém trhu nabízí od října 2018 ovládání účtů vedených v různých bankách na jediném místě. Richee účet nabízí úrok 1,5 % ročně na vklady až do výše 300 tisíc korun. Zajímavé zhodnocení klienti získávají i na vyšších vkladech – část vkladu přesahující limit 300 tisíc korun je úročena sazbou 0,5 %.

V minulém ročníku soutěže jsme získali tři ocenění a při této příležitosti jsme klientům slíbili, že naši nabídku ještě zlepšíme. Pět ocenění v aktuálním ročníku ukazuje, jak důsledně se řídíme naším heslem: Chtějte víc od svých úspor.