16. 3. 2020

Informace pro klienty v souvislosti s koronavirem

Vážení klienti,
Banka CREDITAS bedlivě sleduje situaci v souvislosti s výskytem koronaviru COVID-19 a přijímá veškerá nezbytná opatření k maximální možné ochraně klientů i zaměstnanců banky. Již začátkem března jsme zavedli opatření, která mají minimalizovat riziko možné nákazy COVID-19 jak v rámci banky, tak při kontaktu s klienty. Na všech pobočkách platí zvýšená hygienická opatření.

Peníze můžete spravovat i z domova

Většinu produktů a služeb si můžete vyřídit také pohodlně z domova prostřednictvím internetového https://ib.creditas.cz/, mobilního bankovnictví (ke stažení na Google Play / AppStore) nebo prostřednictvím aplikace Richee (ke stažení na Google Play / AppStore).

Kromě osobní návštěvy pobočky s námi můžete komunikovat také prostřednictvím Kontaktního centra (tel: 800 888 009), kde jsme vám plně k dispozici. Kontaktovat nás můžete také v internetovém bankovnictví (služba Poslat zprávu) nebo v aplikaci Richee (volba Kontaktuj nás v profilu uživatele). Kontaktní formulář je k dispozici také na našem webu: https://www.creditas.cz/kontakty#zeptejte-se

Pomůžeme Vám - odložení splátek

Banka CREDITAS je samozřejmě připravena pomoci klientům zasaženým situací kolem koronaviru, ať už odkladem splátek nebo jinou formou. Důležité je, abyste se na nás včas obrátili a mohli jsme společně najít to nejlepší řešení. Žádost se stručným odůvodněním je možné vložit do zprávy bance v internetovém bankovnictví, případně odeslat emailem na adresu hypotecni@creditas.cz.

Provozní doba poboček

Vzhledem k aktuální situaci může dojít i k omezení provozu některých poboček. Před návštěvou pobočky si, proto prosím ověřte otevírací dobu příslušné pobočky na našich webových stránkách, případně se obraťte na naše kontaktní centrum. Aktuální informace o situaci budeme přinášet také na Facebooku a Twitteru.

Doporučujeme vám rovněž využívat možnost placení bezhotovostně - kartou nebo mobilním telefonem prostřednictvím Apple Pay a Google Pay. Výběry ze všech bankomatů po celém území ČR máte zdarma. K dispozici jsou vám také okamžité platby.

Situaci aktivně sledujeme a snažíme se jednat v nejlepším zájmu našich klientů a zaměstnanců.

Vaše Banka CREDITAS


Zpět