3. 4. 2018

Vše důležité se ihned dozvíte. Spustili jsme novou generaci notifikací

Klíčovou novinkou jsou push notifikace, které doručí aktuální informace přímo do vašeho mobilního bankovnictví.

Notifikace vám v téměř reálném čase přinášejí informace o událostech souvisejících s vašimi účty. Oblíbená je například notifikace o změně zůstatku na účtu, případně o jeho poklesu pod předem stanovenou hranici. Můžete si předem určit, jaká minimální částka na účtu je hranicí pro omezení výdajů, a my vás pomocí notifikace obratem upozorníme, pokud k překročení stanoveného limitu dojde. Značnou oblibu získaly rovněž pravidelné denní, týdenní či měsíční notifikace sdělující výši zůstatku na účtu.

Co nového nyní v notifikacích najdete?

Push notifikace
Doručuje upozornění do aplikace mobilního bankovnictví ve vašem telefonu. Pokud jste dosud využívali SMS notifikace, ušetříte – push notifikace jsou zcela zdarma.

Notifikace o transakcích k autorizaci
Výhodná především pro firmy, v nichž zadává platby v elektronickém bankovnictví více zaměstnanců a vybraný pracovník tyto platby kontroluje a schvaluje. Nový typ notifikací po zadání platby obratem informuje osobu provádějící autorizace.

Tiché hodiny
Podle vlastního uvážení určíte interval, v němž bude zasílání všech upozornění pozastaveno. Notifikace, které měly být odeslány během tichých hodin, dostanete až po jejich uplynutí.

Všechny notifikace si můžete nastavit v internetovém bankovnictví, nebo se můžete zastavit na kterékoli z našich poboček. Rádi vám s nastavením notifikací pomůžeme.

Detailní informace naleznete na www.c-journal.cz.


Zpět