na přehled aktualit

Rekonstrukce poboček

8. 11. 2016

První pobočkou, která bude dočasně uzavřena z důvodu úprav dle nové koncepce, bude ta v Praze na Andělu. Následovat bude pobočka Praha – Florenc.

Od ledna již budeme působit jako Banka CREDITAS a s tím souvisí řada změn. V případě našich poboček se jedná o výraznou změnu konceptu a kompletní proměnu jak vnitřního vybavení a uspořádání v interiéru, tak i proměnu exteriéru.

11. listopadu tak zahájíme úpravy stávající pobočky v Praze na Andělu (Karla Engliše 3211/1, Praha 5), 25. listopadu pak začneme s rekonstrukcí pobočky Praha – Florenc (Sokolovská 675/9, Praha 8) a 9. prosince bude zahájena rekonstrukce pobočky Praha - centrum (Opletalova 1418/23, Praha 1).

Od 9. prosince do konce roku 2016 budou v rekonstrukci všechny pražské pobočky. Po tuto dobu bude možné využít prostory náhradní pobočky, které se nachází v budově S9 Florenc na adrese Sokolovská 675/9, Praha 8 (vedlejší vchod ve stejné budově, kde se nachází pobočka Praha-Florenc).

Další rekonstrukce zahájené v průběhu listopadu a prosince se budou týkat poboček na nových adresách a nenaruší tedy chod stávajících obchodních míst v daných městech. Již brzy se tak budete moci těšit na nové pobočky v Liberci, Plzni a Chotěboři.

Věříme, že nám zachováte přízeň a oceníte naši snahu přeměnit bankovní pobočky v příjemná místa.

« na přehled aktualit

Zeptejte se

Odpovíme telefonicky nebo e-mailem nejpozději následující pracovní den.

Volejte zdarma 800 888 009