na přehled aktualit

Rozšíření funkčnosti internetových stránek

4. 2. 2010

Dne 4. 2. 2010 byly spuštěny upravené webové stránky www.creditas.cz.

Nový název obchodní firmy

Z těch nejvýraznějších obsahových úprav je nutno zmínit nový název obchodní firmy Záložna CREDITAS, spořitelní družstvo, který se promítl do všech stránek webu a postupně se s ním pracuje i v rámci ostatních materiálů záložny.

Možnost založení účtu ON-LINE

Založení účtu ON-LINE je nová funkčnost webu a zároveň nová služba záložny, kdy  je umožněno založit vybrané produkty (vkladové účty SPECIÁL a termínované vklady) bez návštěvy pobočky přímo z webových stránek. 

Touto možností se opět více přibližujeme našim klientůma vycházíme vstříc četnému zájmu z řad klientů bydlících mimo nejbližší okolí poboček. Bližší informace naleznete u konkrétních vkladových produktů nebo v článku „Založení účtu ON-LINE“:zalozeni_uctu_online, který vám podrobně vysvětlí postup zřizování účtů ON-LINE.

Zprovoznění individualizovaných členských datových schránek

Další novinkou je zprovoznění individualizovaných členských datových schránek. Vstup do těchto schránek naleznete na úvodní straně webových stránek pod odkazem Moje schránka. Po zadání jména a hesla se můžete podívat na zveřejněné informace související s vedením platebních účtů a dále také vybrané zajímavé informace o záložně a našich službách. Více informací naleznete v článku „Moje schránka“:183. 

« na přehled aktualit

Zeptejte se

Odpovíme telefonicky nebo e-mailem nejpozději následující pracovní den.

Volejte zdarma 800 888 009